Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Pomóz dzieciom z domu dziecka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
To jest nietypowe zaproszenie o charakterze non  profit.  Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to  temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja.  W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Najlepszego,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.
A ten projekt to jeszcze aktualny w ogóle?!?
Zastanawiam się, czego dokładnie ma dotyczyć ta zbiórka: chodzi o fundusze finansowe, a może dary też się liczyły? Dzieciakom z domów dziecka zawsze przydadzą się konkretne rzeczy, a co zrobi dyrekcja z pieniędzmi to nigdy nie wiadomo. Jakieś pluszaki, zabawki, ubrania, buty - również te specjalne, profilaktyczno-korekcyjne w stylu https://boociki.pl/sklep/buty-ortopedycz...i/sandaly/ - może jakaś elektronika... Długo by wymieniać!