Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Nowy system Microsofta!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Jest duża szansa, że nowy system operacyjny największego producenta oprogramowania komputerowego - firmy Microsoft - zagości w naszych komputerach już w przyszłym roku. Powodem przyspieszenia premiery ma być słaba popularność Visty.
Z informacji pojawiających się w Internecie wynika, że nowy system operacyjny roboczo nazywany Windows Seven już trafił kluczowych partnerów Microsoft . Mówi się, że nowy system na rynku może zadebiutować już w połowie 2009 roku. Wcześniej mówiono, ze zadebiutuje najwcześniej w 2010 roku.
News pochodzi z tej strony: Klik


Od siebie chciałbym tylko dodać, że z tego co gdzieś czytałem (może to nie być prawdą) nowy system ma nosić nazwę Vienna.


=====
Edit:
Jeszcze taka informacja z wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_7
Nie mam teraz czasu aby przeczytać na wiki co jest napisane o tym windowsie ale mam nadzieje że nie będzie taki RAMożerny nak VISTA i przykuje moją uwagę na tyle aby sprawdzić i przetestować nowy produkt firmy Microsoft Smile

jak przeczytam na wiki co piszą to może napisze coś więcej Tongue
Ja już rzuciłem okiem na to info z wiki i z tego co tam piszą pierwotnie mieli tworzyć całkiem nowe jądro, ale potem powiedzieli że są całkowicie zadowoleni z aktualnego i nie będą go zmieniać .
Na Wikipedii można znaleźć link, gdzie jest już pierwszy test systemu. Jak można w nim wyczytać, Windows Seven to jak na razie baaardzo wczesna beta, ponieważ zauważono mnóstwo błędów i niedoróbek (również względem Visty). Najbardziej ubawiła mnie informacja o instalacji, a mianowicie tekst:
Kod:
Po włożeniu płyty instalacyjnej do czytnika DVD
zostaje uruchomiony kreator instalacji, który bardzo
przypomina kreatora znanego z Windowsa Visty.
Nawet przycisk do zainicjowania instalacji to
"Zainstaluj Windows Vista"
Big GrinBig Grin

A propos tego jądra, też mnie rozbawiło to niezdecydowanie ze strony Microsoftu, ale podejrzewam, że oni specjalnie mogą tak mieszać ludziom w głowach aby wywołać większe zamieszanie.

Parę obrazków z systemu Windows Seven link (łudząo podobny do Visty)
dzisiaj na onecie pojawił się artykuł dotyczący WINDOWS 7

http://republika.onet.pl/29213,25,1,fabryka.html

ja własnie czytam Smile jak spończe to dopisze coś więcej od siebie może Wink
Podobieństwo do Visty rzeczywiście jest łudzące. Nie wydaje wam się że ta Vienna to tylko chwyt marketingowy, odgrzewanie kotleta z paroma nowymi bajerami, taki niby service pack 2 ? Zresztą zobaczymy w przyszłym roku Smile