Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa stron

#1
Chcę zlecić stworzenie firmowej strony www. Musi być dobrze zoptymalizowana, mieć dobrze działającą wersje mobilną. Myślę o projektowanie stron internetowych Gdańsk. Macie doświadczenie z tą firmą?
  Odpowiedz

#2
(2015-05-11, 06:52:33)Wojciech_Maslowski napisał(a): Chcę zlecić stworzenie firmowej strony www. Musi być dobrze zoptymalizowana, mieć dobrze działającą wersje mobilną. Myślę o projektowanie stron internetowych Gdańsk. Macie doświadczenie z tą firmą?

Jak coś polecam : http://lawok.com.pl
  Odpowiedz

#3
A możesz coś powiedzieć więcej o tym lawoku? Dlaczego ich polecasz? Ja słyszałem o jednej dobrej firmie z Gdańska, ale na razie nie chce tutaj spamować czy robić jakiejś reklamy.
  Odpowiedz

#4
A ja dzięki agencji interaktywnej E-Conex.com rozkręciłem swój biznes Smile
Zrobili mi świetną stronę firmową + w późniejszym etapie sklep.
Polecam bardzo!
  Odpowiedz

#5
Polecam Ci zajrzeć do linku w sygnaturze. Strony oparte na Wordpress ładnie się prezentują i są dobrze zoptymalizowane.
  Odpowiedz

#6
Uważam, iż takie zadania należy powierzyć profesjonalistom. To właśnie optymalizacja, indywidualny wygląd oraz bogata treść jest miarą sukcesu każdej strony internetowej. Najlepszą formą promowania swojej strony internetowej jest WordPress jako zarówno kompletne narzędzie marketingowe jak i doskonała platforma sprzedażowa.
  Odpowiedz

#7
Jaką stronę polecicie, która zajmie się solidnym pozycjonowaniem strony? Zależy mi na długofalowych efektach, nie na efektach tymczasowych "na już". Nie posiadam ograniczonego budżetu.
  Odpowiedz

#8
Tworząc stronę internetową warto od razu zadbać o to, aby była dobrze zoptymalizowana. To pomoże w jej pozycjonowaniu. Później możesz zwrócić się do profesjonalnej agencji, która przeprowadzi audyt seo, przeanalizuje całą stronę i pomoże zaplanować działania na przyszłość.
  OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

User Panel


Navigation


Latest Topics

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016