Ankieta: mam proglem z komputerem podczas gdy zaloguje grę i chce zacząć grać tak po niecałej minucie się wyłancza komputer a jeśli znów niegram to po około 20 minutach na niecałą minutę tracę ko
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
co może być przyczyną
0%
0 0%
jco mam robić
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopot z wyłanczającym się komputera samoistnie
#1
Question 
Witam wszystkich zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego proglemu. Proglem polega natym że gdy włącze jaką kolwiek grę to po doslownie 2minutach komputer samoistnie się wyłancza i muszę go na nowo włanczać jeśli nie włącze gry to podczas gdy dłużej niż 30minut chodzi komputer trace co jakiś czas kontrole nat myszką niemoge wykonywać żadnych ruchów przez dosłownie 30sekund....
Proszę kogoś z was kto może wie co się może dziać aby odpisał mi na forum albo wysłał prywatną wiadomość do Krzych2010 ub na pocztę a oto adres " Kicius2010@interia.pl "
[size=medium]
Odpowiedz
#2
Część sprawdz chłodzenie (wentylatory) i zasilacz Smile
Odpowiedz
#3
(2009-12-16, 12:59:38)piotrvx napisał(a): Część sprawdz chłodzenie (wentylatory) i zasilacz Smile

co do chłodzenia też tak myślałem i kupiłem nowe wentelatorki do kompa i teraz mam zamontowane trzy wentelatory 2x 80 i raz 120 co do zasilacza to jutro sprawdzę wstawiając inny
Odpowiedz
#4
i niestety zasilacz też można wykluczyć bo mimo podpięcia nowego zasilacza sprawnego w 100% nadal się wyłancza.... Więc jeśli ktoś ma inny pomysł to niech napisze
Odpowiedz
#5
Może głupota ale sprawdzałeś poprawność montażu radiatora na procesorze i grafice, sprawdź kondensatory na płycie czy nie są wybrzuszone .

1. Uszkodzony kondesator

2. Uszkodzony tranzystor


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
Oraz pamięć ram możesz użyć tego programu .


Załączone pliki
.zip   GoldMemory.zip (Rozmiar: 986.1 KB / Pobrań: 10)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Restart komputera podczas włączenia gry Zajcow 3 11,231 2010-05-27, 14:25:06
Ostatni post: michalo20
  Asus P5KPL\1600 brak obrazu po włączeniu komputera. mieszala 3 11,693 2010-02-27, 22:53:55
Ostatni post: piotrvx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości