Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Race Driver: GRID - NFS sie chowa ;)
#1
Ostatnie wychodzące tutuły typu NFS: Most Wanted, Undercover nie napawały mnie optymizem. Gry przestały mnie bawić, aż tu nagle bach kolega wyszedł mi naprzeciw z Race Driver: GRID. Chodziła na jego lapku i całkiem ładnie wyglądała, zdziwiony zapytałem jakie detale, odpowiedzał mi, że LOW. Gra chodziła płynnie i wyglądała lepiej niż plastikowy NFS na Medium.
Gre przetestowaliśmy również i na moim komputerze (patrz podpis).
Na Ultra Low śmigało ponad 70FPS, na Low nie cały czas powyżej 50FPS.
Na High mimo, że obraz jest dość płynny to sterowność jest już skopana i to jest 20-30FPS.
128MB na karcie robi swoje, że nie moge pograć wyżej, ale i tak jak na taką starą karte nie jest źle.

Na początku zarabiasz kase, potem otwierasz team i walczysz z innymi, otrzymujesz sponsorów, wynajmujesz kierowce.
Gra oferuje wiele trybów jazdy Drifty, Derby, GT Cup, Tournamenty, 1 VS 1... jest ich gdzieś koło 20 jak nie więcej.

Kilka screenów
Drift (licencja japońska)
[Obrazek: 67648198ln1.th.jpg]

Wyglada smiesznie, ale dopiero co wyszedl z driftu
[Obrazek: 55541604hh8.th.jpg]

Nissan Skyline - zderzenie czołowe z innym autem
[Obrazek: 48821959tg7.th.jpg]

Skyline - tył
[Obrazek: 97384313kx6.th.jpg]

Dym
[Obrazek: 70921234rz6.th.jpg]

Demolition Derby (licencja USA)
[Obrazek: 68702509we5.th.jpg]


Graliście, co sądzicie?
Model jazdy jest ciekawy, w porównaniu do NFS trzeba używać hamulca. Rzuca tyłem na zakrętach, a to i tak prz wszystkich opcjach kontroli trakcji włączonych.
Model zderzeń i uszkodzeń również zasługuje na pochwałe, do pełnego realizmu wiadomo, że wiele brakuje. Jednak zderzenia i ich efekty wyglądają zaskakująco.
Polecam, kolejna gierka, która wciągnie na więcej niż 3-4 godziny.
Chcesz pomóc? Wstaw jako sygnature na innym forum:
[Obrazek: 993a3cb39134bda0.gif]
Kod znajdziesz tutaj: http://forum.pcmod.pl/viewtopic.php?pid=522#p522

Asus P5K WS :: E2160 @ 3,63GHz BOX :: 2x1GB Geil Ultra DDR2 800MHz CL4 :: Galaxy 7600GS 128MB 1.4ns 500/1400 @ 600/1800 16k 03 :: Seagate ST3250410AS 250GB :: Amacrox Warrior AX-450PNF
Odpowiedz
#2
Jest to bezwzglednie najlepsza gra o samochodach w jaką grałem. Mogel jazdy jest genialny, a graficzka na high to juz szczyt.
Specjalnie do tej gry kupiłem sobie pada do Xboxa 360 (polecam, najlepszy pad do kompa) ze wzgledu na analogowe spusty służące jako gaz i hamulec jak w realu. Najlepsze jest jednak to jak w grze czuć dynamike jazdy , mały błąd i wypadasz z toru , gra warta uwagi i oceny 10/10 w CDA . każdy maniak tego typu gier powinien zagrać w ten tytuł.
Dirt 2 ma być ponoć na tym samym silniku , nie moge sie doczekać Big Grin
<2x2GB RAM DDR2>

GAME IS NEVER OVER
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości