Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porównanie Internet Explorer 9 z innymi przeglądarkami :(
#1
CentrumXp.pl zamieściło porównanie Internet Explorer 9 z konkurencją. Oczywiście internet Explorer  wyszedł jako najlepsza przeglądarka na świecie (nie mówie że wujek Microsoft poprawił wiele). Ale czyt ich porównanie jest naprawdę rzetelne ?


">Przeczytaj cały artykuł na portalu.
#2
Odkąd zainstalowałam IE9 nie widzę dokładnie interfejsu kamer internetowych, a widok po połączeniu z rejestratorem jest baaardzo dziwny. Żeby monitorować przez internet klikam w puste miejsca, w których zawsze były przyciski poszczególnych kamer - ogólnie to jakaś masakra(czasami udaje mi się trafić:/). Czy ktoś może mi poradzić co powinnam zrobić? A może wrócić do IE8? I jak to ewentualnie zrobić?
#3
A co się dzieje w innych przeglądarkach internetowych ? Przetestuj w chrome i Firefox lub Opera Smile
Chcesz pomóc? Wstaw jako sygnature na innym forum:


[Obrazek: userbar.png]

Zapraszam do odwiedzin strony  http://portal.pcmod.pl/


Asus P5B Premium :: QuadCore Intel Core 2 Quad Q8300, 2500 MHz (7.5 x 333) BOX :: 2x 2 GB PATRIOT DUAL  :: ATI Radeon HD 5770 :: 6x Seagate ST3500320AS 500GB :: HIPER Type-R 580W



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Komisja Europejska ma zamiar przeznaczyć ponad 9 mld euro na szerokopasmowy internet Matslom 0 3,991 2011-10-20, 17:56:17
Ostatni post: Matslom

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości