Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem: nie zdefiniowano domyślnego klienta poczty
#1
Witam wszystkich,
mam problem z domyślnym klientem poczty w Windows 10 a konkretnie z jednym programem do fakturowania (faktura expert) gdy chcę wysłać e-fakturę wyświetla się komunikat :
nie zdefiniowano domyślnego klienta poczty 
Posiadam thunderbirda i jest ustawiony jako domyślny w panelu sterowania domyślne programy, w rejestrze również chociaż tu sam windows co jakiś czas wstawia outlooka mimo że z rejestru mail go usuwam i wpisuje na sztywno mozilla thunderbird . Wszędzie indziej thunderbird działa poprawnie i jest jako domyślny. Skontaktowałem się z serwisem od programu do faktur ale nie znaleźli przyczyny i stwierdzili, że błąd leży po ustawieniach komputera , że coś się gryzie i kazali zapisywać faktury w pdf i wysyłać jako załącznik ale przy 20-30 fakturach dziennie jest to trochę uciążliwe a tak było szybciej, problem pojawił się po zmianie komputera , na starym chodziło wszystko ok , Macie może jakiś pomysł jak to zgrać ?  


[url=https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/outlook/email-and-calendar-software-microsoft-outlook][/url]
Odpowiedz
#2
I've seen children as young as eight years old playing a game called poppy playtime You can tell a lot about people through their voices. Because they don't actually play the game in a competitive manner and they occasionally simply do whatever they want in it, they can be quite unpleasant. They also tend to make a lot of noise. Nonstop talking and yelling.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Menadżer Zadań Windows - problem BartekSzzz 5 19,949 2009-06-02, 16:18:24
Ostatni post: Raga
  Problem z otwieraniem sie niektórych stron internetowych. Raga 0 10,823 2009-01-21, 16:52:05
Ostatni post: Raga
  Nagrać windows xp na linuxa [PROBLEM] cinek 5 14,227 2008-09-16, 22:27:37
Ostatni post: Raga
  Problem ze mienionymi kolorami ikon LoRaX 10 25,142 2008-09-09, 22:18:03
Ostatni post: BartekSzzz
  Odmowa dostępu - problem z otwarciem folderu. Makus 2 11,921 2008-09-06, 10:53:29
Ostatni post: BartekSzzz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości