Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prawidłowa postawa
#1
Czy siedząc przy komputerze, na rowerze, albo nawet chodząc pieszo, udaje się Wam utrzymywać prawidłową postawę? Ja często się łapię na tym, że siadam w jakiejś przekrzywionej pozycji - i na zdrowie mi to na pewno nie wyjdzie.
Nie wyrobiło się właściwych nawyków w dzieciństwie, nie miało się dostępu do takich https://boociki.pl/sklep-z-butami-ortope...la-dzieci/ rzeczy - to za kilkadziesiąt lat będą boleć plecy, stopy, kolana i zacznie się chodzenie od lekarza do lekarza. Szkoda, że kiedyś profilaktyka nie była taka dogłębna, jak dzisiaj Sad
Odpowiedz
#2
Ja niestety mam problem z bólem pleców i ogólną postawą przez wieczne noszenie na rękach mojego maluszka. Zastanawiałam się, kiedy w końcu będę mogła odbyć pierwszy spacer z noworodkiem już o jego własnych siłach. Trzymajcie kciuki, żebym wytrzymała do tego momentu, ponieważ łatwo nie jest Smile
Odpowiedz
#3
Jeżeli chodzi o mnie, to miałem też spore problemy z prawidłową postawą niestety bolał mnie kręgosłup. Na szczęście moja mama wymyśliła, żebym przeszedł rehabilitację w Centrum Medycznym gamma. Placówka ta posiada nawet własny szpital i centrum rehabilitacji. Mają dwie placówki w Warszawie przy ulicy Broniewskiego oraz Bobrowieckiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości