Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook

Reklamowal moze ktos z Was swoj fanpage na fb? Zastanawiam sie nad wykupieniem jakiegos pakietu lajkow czy cos w podobie.
  Odpowiedz

Oczywiscie, prowadzenie dzialan marketingowych bedzie niezbedne w przypadku postawionych przez Ciebie celow. Natomiast nie wiem czy dobrym pomyslem bedzie kupowanie poluben bo jesli zostaniesz na tym zlapany to zapewne mozesz pozegnac sie ze swoim biznesem .. nie warto podejmowac tego ryzyka. Ogolenie facebook barzdo ograniczyl widocznosc postow na fanpage. Post nie dociera juz tak jak kiedys do wszystkich lubiacych dany fanpage, a jedynie do ich czesci. Nie trzeba byc geniuszem zeby polapac sie, ze to celowa zagrywka z ich strony. Nastawili sie po prostu na zarabianie wiec jak chcesz dotrzec do wiekszego grona odbiorcow to musisz zaplacic. Warto jednak zwrocic uwage na to, ze taki rodzaj reklamy moze przyniesc bardzo dobre rezultaty - pod warunkiem dobrania odpowiedniej grupy docelowej oraz wykorzystaniu odpowiednich narzedzi. Jakies poltora roku temu facebook oglosil polaczenie ads managera i power editor w jedno. Szerzej mozna przeczytac o tym tutaj - https://socialpress.pl/2017/09/facebook-...er-editora Zmiana jak najbardziej przyjazna uzytkownikom poniewaz uproszcza caly proces, a wszystko co potrzebne jest w jednym miejscu.
  Odpowiedz

Fangape na facebooku to dobry pomysł, jednak myślę, że oprócz tego warto też stworzyć i wypozycjonować stronę internetową. Ostatnio z zasięgami facebooka jest coraz gorzej, dlatego lepiej mieć też alternatywę w postaci strony www.
  Odpowiedz

Zastanawiałem się nie dawno nad tym tak samo jak Ty Wink
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

User Panel

Navigation

Latest Topics

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016