Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System CRM - jaki?

Szukam systemu CRM do małej, agencyjnej działalności.
Podpowiecie coś konkretnego? Na jakim systemie pracujecie, jakie przynosi on efekty i czy waszym zdaniem było warto zainwestować?
U nas firma liczy kilka osób, ale naprawdę bardzo wiele się w niej dzieje.
  Odpowiedz

Nie musi być darmowa - płatne również wchodzą w grę. Bardziej niż o koszt, chodzi tutaj o funkcjonalności.
Gdyby udało się za darmo, to byłoby super, ale na płatność również jesteśmy przygotowani.
Tak jak pisałem - działalność agencyjna. Nie ma mowy o żadnych magazynach, ani walutach ;-)
  Odpowiedz

OK, jestem na https://bms.krakow.pl/erp-berberis/szcze...onalnosci/
Widzę moduł działań marketingowych. Rozjaśnisz? Według opisu to jest normalnie dostępne w darmowej wersji systemu.
Co to daje?
  Odpowiedz

Faktycznie, dzięki, nie wiem jak tego nie zauważyłem. Wszystko jasne.
A powiedz mi jeszcze jedną rzecz - czy korzystasz z weBBell? Jest tam również w opisach.
Uważasz, że warto?
  Odpowiedz

Według mnie warto w tej kwestii poszperać w Internecie. Bez wątpienia powinno się coś interesującego znaleźć Smile
Nie mogła sobie teraz pozwolić na nadzieję: wiara w ocalenie tylko opóźniała nieuchronne załamanie.
  Odpowiedz

Poszukaj w internecie po wpisaniu frazy CRM wyskoczy Tobie trochę propozycji i wtedy to kwestia tylko poczytania.
  Odpowiedz

Panowie, na spokojnie. Przestestujcie sobie nawet tylko darmową wersję Berberis.
Już na podstawie tego dojdziecie do pierwszych wniosków. Pracujemy na dokładnie tym samym systemie już dosyć długo.
Największe znaczenie ma lista funkcji, które naprawdę robią dużą różnicę.
I właśnie te kwestie mają dla nas znaczenie kluczowe.
  Odpowiedz